FAQ - Užitečné otázky

Otázka:
Je možné vyrobit vodítka, postroje, či další zboží z Dogsportu na zakázku?

Odpověď:
Ano. Pokud nám napíšete míry Vašeho psa, kočky, králíčka nebo fretky, tak Vám ušijeme na zakázku postroje, obojky, vodítka, ohlávky a další zboží. Je možné přidat i reflexní pásky, aby byl Váš pes či kočka ve tmě lépe vidět či jméno zvířete.

_________________________________________________________________________________

Otázka:
Ohlávka pro psy - Může se stát, když pes s ohlávkou zatáhne dopředu, že mu půjde nosní popruh blízko k očím, nebo až na oči?

Odpověď:
Velmi záleží na velikosti ohlávky - musí sednout. Jednomu rotvajlerovi ohlávka nesedla a řezala jej právě v oblasti oka - tedy tak nám to vysvětlil majitel pejska. Ohlávku jsme vyměnili za větší velikost a je to teď bez problémů. Standartně by měly sednout naše velikosti, ale pokud nevyhovuje mírám pejska, tak je možné ji ušít. Prakticky je dodání ohlávky šité na míru velmi rychlé - pokud není zrovna přespříliš zakázek k šití.

_________________________________________________________________________________

Otázka:
Začínáme běhat s pejskem. Co bychom si měli pořídit za vybavení?

Odpověď:
Toto téma je velmi široké. Odpovíme ve stručnosti. Chystáme totiž rozsáhlejší článek na toto téma. Abyste měli kompletní vybavení, tak byste si měli pořídit postroj pro pejska, vodítko (nejlépe s amortizérem - tlumičem) a opasek nebo sedák pro Vás.

 

 


 

 

 

 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Vyhledat

Kontakty

Telefon 733 25 05 73
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz