Non-stop, Radek Havrda a Le Grande Odyssée

Již od začátku říkáme, jak se nám líbí, že schopní, zkušení a úspěšní musheři jezdí s postroji a dalším vybavením od Non-stop Dogwear. Máme rádi i ostatní značky (jako je český ZERO DC), ale pro Non-stop máme určitou slabost. A tím spíš máme velkou radost, že s "Non-stopáči" jezdí i Radek Havrda se svými pejsky.

Le Grande Odyssée

Český musher Radek Havrda odjel s vybavením Non-stop extrémní závod psích spřežení v Alpách.

Le Grande Odyssée slavný závod psích spřežení v Savojských Alpách, v jehož průběhu musheři absolvují 9 etap o délkách kolem 70 km a s převýšením obvykle více než 2000 m. Český musher Radek Havrda je jediný v historii závodu, který dvakrát vyhrál a jednou obsadil místo druhé.

Letošní závod odjeli Radkovi psi v saňových postrojích a zimních botičkách Non-stop. Sledovat celý průběh závodu můžete na jeho stránkách www.protrail.info

Radkovi se letos v průběhu závodu lepila smůla na paty. V první etapě nabral časovou ztrátu 45 minut kvůli únavě jednoho psa. Ke konci závodu pak psi bojovali se střevní virózou. I přes tyto komplikace Radek vybojoval skvělé čtvrté místo.

Radkovi velmi gratulujeme a přejeme hodně sil do dalšího tréninku.

Část textu jsme převzali se svolením Non-Stop Dogwear a foto je z http://www.grandeodyssee.com

 

 

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz