Bezpečnostní obojek Safe Non-stop velikost 30

Kód zboží 1412
Výrobce Non-stop Dogwear
Kategorie Non-stop Dogwear
Dodací lhůta Skladem
Cena s DPH 598,– Kč

Počet

Popis

Obojek, jako je SAFE Non-stop,  jsme již dlouho hledali a jsme opravdu velmi rádi, že jej můžeme nabídnout v našem obchodě :). Norská značka Non-stop se soustředila na vývoj speciálního obojku, který by snižoval riziko uškrcení a pomohl by pejskovi se z něho vyvléknout.
Obojek SAFE Non-stop toto splňuje ve všech ohledech. Proto se stal velmi oblíbeným mezi myslivci, psovody pracujícími se psy ve špatně přístupných terénech (záchranáři), chovateli ( u štěňátek), ale i u majitelů, kteří často chodí na procházky do lesa či pejska převážejí v přepravních boxech a nechtějí pejskovi sundavat na cestu obojek.

Obojek SAFE Non-stop je vyrobený v zářivé oranžové barvě (jasně viditelné) a je doplněný o reflexní proužek a proužek pro napsání telefonního čísla.

A co tedy obojek SAFE Non-stop umí?
Bezpečnostní obojek SAFE Non-stop minimalizuje riziko uškrcení při zachycení psa o překážku.
Obojek má všitou gumu, která psovi umožní vytáhnout hlavu z obojku v případě, že se zachytí o překážku, větev, klec apod. K tomu může dojít, když je pes zavřený v boxu, běhá na volno v přírodě nebo si hraje s ostatními psy (např. již zmiňovaná štěňata).
Pokud je pes na vodítku, je elastická část „vyřazena“ z provozu a obojek nelze přes hlavu přetáhnout.

Obojek SAFE Non-stop je vyráběný v šesti různých velikostech.

Velikost: 30 cm (pro  obvod krku 24 - 28 cm)

Upozornění: Veškerý textový obsah je chráněný autorským zákonem, proto prosíme ostatní prodejce, aby v případě zájmu o naše texty nás kontaktovali a samovolně je nekopírovali. Děkujeme za pochopení.

 

Diskuse k produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

 

 

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz