Doprava zdarma - Batoh pro psy Amundsen Non-stop Dogwear - L

Kód zboží 1814
Výrobce Non-stop Dogwear
Kategorie Non-stop Dogwear
Dodací lhůta Do 2 týdnů
Cena s DPH 4 790,– Kč

Počet

Popis

Špičkový batoh pro psy Amundsen od Non-stopu je ideální nejen na horské túry. Je ergonomický a lehký, při jeho vývoji spojil Non-stop letitou zkušenost skandinávských dobrodruhů s moderními materiály.

Velikosti batohu Amundsen:

                            S                             M                     L                          XL
Šířka batohu*      66cm                       69cm                74cm                    83cm
Plemeno**           Border Collie             Retriever            Boxer                   Rottweiler
                            Špringršpaněl            Setr                  Německý ovčák     Bernský salašnický pes
                                                                                                            Aljašský malamut

* Nejširší místo batohu, je-li batoh natažený - měřeno na spodní části batohu. Měření ukazuje, jak vysoko nad loktem bude batoh sedět. Psa změřte od jednoho lokte přes záda k druhému lokti.
** Uvedená plemena jsou jen příklady, samozřejmě berte v úvahu, zda se jedná o fenku, psa, jak je vůči svému plemeni standardní apod.

Před nasazením batohu na Vašeho psa dbejte na to, aby váha věcí, které dáváte do batohu, byla rovnoměrně rozmístěna. Nejtěžší věci dejte spíše dopředu, aby je pes nesl na ramenou a ne např. zadní části zad. Zkuste si dát batoh přes své stehno (když třeba sedíte) a vyzkoušejte si, jak jsou věci v batohu rozložené. Sami ucítíte, jestli jedna strana nepřevažuje. Psovi by se pak hůře nesla zátěž. Určitě dbejte na to, aby v batohu nebyly žádné tvrdé ani ostré předměty, které by zavinily nepohodlné nošení batohu.
Doporučujeme, abyste psa na zátěž přivykali postupně. Určitě byste mu neměli hned napoprvé nabalit plný batoh. Nošení by se mu tak mohlo znechutit a mohl by jej odmítat nosit. Dejte mu ho napoprvé třeba prázdný a nechte jej, aby si zvyknul, že něco nese na zádech.Postupně přidávejte zátěž. Dbejte také na délku procházky. Určitě bude rozdíl nést např. 1/3 své váhy při 100 km dogtrekku a nést to samé 10 km. Zkušený a dobře vycvičený pes by měl být schopen nosit 30-50% své vlastní tělesné hmotnosti. Ale jak píšeme výše - velmi záleží na délce túry.

Přejeme bezva výlety!

Diskuse k produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

 

 

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz