Doprodej - Bezpečnostní obojek Safe Non-stop velikost 60

Kód zboží 1418-dop
Výrobce Non-stop Dogwear
Kategorie Non-stop Dogwear
Dodací lhůta Skladem
Běžná cena s DPH 598,– Kč
Ušetříte 199,– Kč   (33 %)
Cena s DPH 399,– Kč

Počet

Popis

POZOR! Doprodej předchozí kolekce obojků SAFE. Pouze jeden kus za tuto cenu, tak neváhejte! Navíc už tato velikost nebude ani vyráběna.

Obojek, jako je SAFE Non-stop,  jsme již dlouho hledali a jsme opravdu velmi rádi, že jej můžeme nabídnout v našem obchodě :). Norská značka Non-stop se soustředila na vývoj speciálního obojku, který by snižoval riziko uškrcení a pomohl by pejskovi se z něho vyvléknout.

Obojek SAFE Non-stop toto splňuje ve všech ohledech. Proto se stal velmi oblíbeným mezi myslivci, psovody pracujícími se psy ve špatně přístupných terénech (záchranáři), chovateli ( u štěňátek), ale i u majitelů, kteří často chodí na procházky do lesa či pejska převážejí v přepravních boxech a nechtějí pejskovi sundavat na cestu obojek.

Obojek SAFE Non-stop je vyrobený v zářivé oranžové barvě (jasně viditelné) a je doplněný o reflexní proužek.

A co tedy obojek SAFE Non-stop umí?
Bezpečnostní obojek SAFE Non-stop minimalizuje riziko uškrcení při zachycení psa o překážku.
Obojek má všitou gumu, která psovi umožní vytáhnout hlavu z obojku v případě, že se zachytí o překážku, větev, klec apod. K tomu může dojít, když je pes zavřený v boxu, běhá na volno v přírodě nebo si hraje s ostatními psy (např. již zmiňovaná štěňata).
Pokud je pes na vodítku, je elastická část „vyřazena“ z provozu a obojek nelze přes hlavu přetáhnout.

Velikost: 60 cm (pro obvod krku cca 55 cm)

Upozornění: Veškerý textový obsah je chráněný autorským zákonem, proto prosíme ostatní prodejce, aby v případě zájmu o naše texty nás kontaktovali a samovolně je nekopírovali. Děkujeme za pochopení.

 

Diskuse k produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

 

 

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz