Obojek Non-stop Polar Klick M

Kód zboží 3444
Výrobce Non-stop Dogwear
Kategorie Non-stop Dogwear
Dodací lhůta Skladem
Cena s DPH 598,– Kč

Počet

Popis

Velikostně nastavitelný obojek Non-stop vyniká bohatým nenasákavým polstrováním (špičková kvalita zpracování), pamatuje hlavně na pejsky s krátkou srstí, kteří mohou mít u klasických nylonových obojků problémy s poškrábáním kůže. Kromě pohodlí psa zajistí i to, že bude pejskovi opravdu slušet :). Vypadá opravdu velmi dobře.

K zapínání je použitý velmi kvalitní trojzubec značky Duraflex, který se používá například na záchranné vesty nebo v jachtingu. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že by obojek neodolal opravdu extrémní zátěži!

K obojku Polar Klick je navíc přišitý gumový proužek, na který můžete napsat jméno pejska a telefon. Pejsek tak nemusí cinkat se známkou :).

Obojek Polar Klick Non-stop je vyrobený v  černé barvě a ve třech velikostech S, M, L a je doplněný o bezpečnostní reflexní proužky 3M. Obojek Polar má velké, extrémně odolné nerezové oko pro snadné připojení vodítka. Tento obojek používá řada předních světových musherů a určitě brzy ž řada těch českých :).

 

Velikosti obojku:

Velikost obojku Maximální obvod krku
S 45 cm
M 50 cm
L 55 cm

Upozornění: Veškerý textový obsah je chráněný autorským zákonem, proto prosíme ostatní prodejce, aby v případě zájmu o naše texty nás kontaktovali a samovolně je nekopírovali. Děkujeme za pochopení.

 

Související zboží

Diskuse k produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

 

 

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz