O nás

Naši středoasiatiVšichni, kdo máme něco společného s naším internetovým obchodem, chováme psy, kočky a někteří z nás i koně. Velmi nám záleží na zdravé kondici a kvalitním životě našich zvířat, a tak se snažíme jim poskytovat to nejlepší.

Zdraví a kondice každého zvířete je velmi důležitá. Proto jsme se v našem internetovém obchodě zaměřili hlavně na speciální výživu. V našem sortimentu najdete vysoce kvalitní krmiva, speciální výživu, produkty pro štěňata či koťata, pamlsky a také vybavení pro sportování s Vaším pejskem či celou smečkou. Sortiment pravidelně rozšiřujeme. Pokud nenajdete něco, co Vás například zaujalo u nás v České republice, v zahraničí nebo s něčím máte výborné zkušenosti, tak neváhejte a napište nám. A protože u nás jen neprodáváme, tak se můžete s námi i o jednotlivých produktech poradit, jak je nejlépe používat. Uvítáme i Vaše zkušenosti s výživou Vašich psů, koček a jiných zvířat.

A protože si neradi necháváme naše zkušenosti pro sebe, chceme se o ně podělit dále. Zaměřili jsme na speciální výživu a krmiva a sportovní vybavení pro pejsky - sami s našimi psy aktivně sportujeme - takže u nás najdete vše potřebné pro mushing, canicross, skijöring apod. A co nenajdete, to Vám rádi seženeme nebo poradíme, kde to nejlépe nakoupíte. Důležité je pro nás i dostatečné množství informací, proto u všech výrobků najdete vyčerpávající texty a pokud byste přece jen nenašli, to co hledáte, tak nám určitě napište buď formou komentářů u výrobku a nebo na náš email dotazy@petspecial.cz. Těšíme se.

Dodavatelé, kteří se starají o o produkty z Vašich objednávek, jsou společnosti, které se dlouhodobě zabývají dovozem, distribucí a výrobou vysoce kvalitních produktů pro zvířata. Mají již hodně spokojených zvířecích zákazníků a jejich produkty se prodávají jak u veterinářů, tak v kamenných prodejnách.

Naše společnost Petspecial.cz začala na internetovém trhu působit již začátkem roku 2005. Po pěti letech úspěšného růstu jsme se počátkem roku 2010 rozhodli , že Petspecial.cz zastřeší namísto fyzické osoby osoba právnická a založili jsme společnost Special Shops s.r.o.
Věříme, že pro Vás bude Special Shops s.r.o. i nadále zárukou spolehlivého partnera a těšíme se na spolupráci s Vámi.


Za tým Petspecial.cz

Eliška Flasarová a smečka sibiřských husky a středoasijských pasteveckých psů

 

 

 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Vyhledat

Kontakty

Telefon 733 25 05 73
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz