Postroj Line Non-stop Dogwear - velikost 4

Kód zboží 1144
Výrobce Non-stop Dogwear
Kategorie Postroje
Dodací lhůta Skladem
Cena s DPH 989,– Kč

Počet

Popis

Protože bereme s našimi huskouny ven i ovčáky (NO), tak jsme hledali postroj, který by našemu Jackovi sedl, cítil se v něm dobře a mohli jsme jej během procházky semtam zapřáhnout k huskounům. Postroj Line zatím vyhověl všem našim potřebám, které s Jackem máme. Na jaře jej chceme vyzkoušet při stopování.  Jako obranářský asi fungovat nebude, ale to nám zas tolik nevadí.

Postroj Line se hodí jak na výlety, tak na běhání, pro sportovní kynologii (stopování) či flyball – všude tam bude postroj Line vaším pomocníkem.

Postroj Line Non-stop má propracovaný ergonomický střih, který nejenže poskytuje optimální ochranu pro záda a krk, ale zaručuje, že postroj perfektně padne a nehrozí tak nepříjemné a nebezpečné sklouznutí postroje do podpaží.

Na horní i spodní straně postroje Line jsou ocelová oka k přichycení vodítka. Spodní oko slouží pro připojení stopovací šňůry a je schované v malé kapse, která zamezuje zachycení oka o větve, kameny apod. Horní oko slouží k zapřažení či vedení psa na vodítku. Postroj má kvalitní polstrování a dostatek reflexních prvků, které zvyšují bezpečnost při nočních aktivitách. Na vývoji postroje Line spolupracoval Non-stop dogwear s norskou armádou.

Postroj je možné využít i při flyballu.

Postroje Line jsou k dispozici ve dvou variantách:

  1. Univerzální varianta - padne většině psů.
  2. Varianta DACHS je vhodná pro dlouhé psy s krátkýma nohama (psy s jezevčíkovitou postavou).


Naše zkušenosti a zážitky s Non-stopem můžete sledovat na našem blogu Non-stop-dogwear.blogspot.cz. Zatím jsme opravdu velmi spokojení.

Pokud byste chtěli vyrobit nášivku se jménem, můžete si ji objednat ZDE. Nášivku je jednoduché na postroje přišít, také se nám to povedlo.

Velikost 4 je vhodná pro pejska:
Obvod krku: 38 cm (v místě, kde se nosí obojek)
 

Velikost 2 3 4 5 6 7 8
Obvod krku 30 cm 34 cm 38 cm 44 cm 47 cm 50 cm 57 cm

 

Upozornění: Veškerý textový obsah je chráněný autorským zákonem, proto prosíme ostatní prodejce, aby v případě zájmu o naše texty nás kontaktovali a samovolně je nekopírovali. Děkujeme za pochopení.

Diskuse k produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

 

 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Vyhledat

Kontakty

Telefon 733 25 05 73
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz