Proč nakupovat u nás

Spokojenost zákazníků

Vybíráme si jen spolehlivé dodavatele, o kterých víme, že jejich zákazníci jsou s nimi spokojení. Sami jsme jejich dlouhodobí odběratelé a tak můžeme doporučit již vyzkoušené produkty.
 

Specializovaný sortiment

Možná budete hledat běžný sortiment chovatelských potřeb, ale u nás jej nenajdete. Zaměřili jsme se na speciální produkty, které pomohou Vašim nejen výstavním šampionům i těm, co na výstavách začínají, sportovcům, ale i březím fenkám, či koťatům. Je to sortiment běžný spíše u veterináře, než v obchodech. V naší nabídce také najdete kompletní vybavení pro sportování se psy.


Dostatek informací

Bohužel na internetu narážíme na nedostatek informací u prodávaného sortimentu. Problémem bývá i chybějící poradenství s užíváním produktů. Velmi rádi se s Vámi podělíme o dlouholeté zkušenosti naše i našich zákazníků. U nás dostanete vše potřebné a pokud budeme schopni odpovědět, tak odpovíme. Spolupracujeme se specialistou na výživu, s dlouholetými chovateli, veterináři a psími i kočičími servery.


Přehledný a spolehlivý systém

Náš internetový obchod je rychlý a bezpečný. Myslíme také na ochranu Vašich osobních údajů, takže se nemusíte obávat, že by byly zneužité. K dispozici máte velmi přehledné a jednoduché vyhledávání jednotlivých položek fulltextovou formou. Můžete tak nalézt zboží přesně podle Vámi zadaného názvu.


Serióznost

Hlavním cílem našeho internetového obchodu Petspecial.cz je naprostá spokojenost zákazníka. Vždy se proto snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc Vašim požadavkům. Jestliže se tedy vyskytne jakýkoliv problém či pokud budete chtít poradit při Vašem výběru, vždy se na nás můžete s důvěrou obrátit.

 

Zkušenost

S většinou sortimentu máme osobní zkušenost a pro naše zvířata je používáme. Můžeme je tedy vřele doporučit. Naše zkušenosti jsou dlouholeté, pro nás samotné je důležité doporučovat produkty, za jejichž účinkem si můžeme stát. Zkušenost se sportovním vybavením vychází z praxe. S našimi psy aktivně sportujeme, využíváme jak obojky, tak vodítka, postroje a další.

 

 

Výhodné nabídky

Spousta výhodných nabídek pro Vás a Vaše čtyřnohé přátele Vás čeká v celém našem obchodě. Např. sleva 5% při osobním odběru v našem skladu u Žďáru nad Sázavou, každý měsíc speciální akční cena na vybraný produkt atd.

 

 

 

 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Vyhledat

Kontakty

Telefon 733 25 05 73
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz