Artrocan kloubní výživa pro psy tbl. - 400g

Kód zboží AL02
Výrobce Altercan
Kategorie VÝŽIVA A LÉČIVÁ KOSMETIKA
Dodací lhůta Skladem
Cena s DPH 599,– Kč

Počet

Popis

Kombinovaný želatinový doplněk pro výživu psů, zmírňující následky nedostatečné výživy kloubů, vrozených kloubních deformací či kloubních poranění. Předchází úbytku chrupavky a následnému poškozování kloubních pouzder, zlepšuje hybnost postižených kloubů. Preventivně se podává u štěňat velkých a obřích plemen v období rychlého růstu.

MVDr. Müllerová z chovatelské stanice bulteriérů Trojský kůň sama Artrocan používá již několik let a vřele jej sama doporučuje. Zajímavý článek na toto téma najdete na jejích stránkách chovatelské stanice - Trojský kůň.

BULTERIÉR: Se skvělým výsledkem se setkáváme u chovatelů bulteriérů a nejen u nich. Artrocan se u tohoto plemene osvědčil při řešení problémů v období růstu i ve chvíli, kdy nastane nějaký problém v dospělosti. Jeden z posledních pozitivních výsledků byla neposedná ouška mladého bulíka, která se po pár dnech umoudřila a postavila.

Složení:
Odstředěné sušené mléko, tuk v prášku, pivovarské kvasnice, pšeničná mouka, křemelina, sterát hořečnatý, uhličitan vápenatý, biotin, panthotenon vápenatý, síran železnatý, síran měďnatý, oxid zinečnatý, jodid draselný, vitamín A, D3 a alfa-tokoferol.

Dávkování:
Dávkování je uvedené na každé krabičce. Velmi záleží na tom, zda máte pejska po operaci, má nějaké vážné problémy nebo chcete Artrocan podávat preventivně. V případě, že budete chtít poradit, kolik máte dávkovat, tak neváhejte a kontaktujte nás. V každém případě doporučujeme konzultaci s veterinárním lékařem.

TIP: Artrocan podáváme jedenáctileté fence SAO (Středoasijský pastevecký pes) pro podporu kloubů ve stáří (cca 60 kg vážící pes). Momentálně Artrocan preventivně dostává i roční SAO.

1 tableta = cca 1 g

Obsah balení : 400g, tablety

Související zboží

Diskuse k produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

 

 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Vyhledat

Kontakty

Telefon 733 25 05 73
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Náš blog Non-stop Dogwear Pěnový-svět.cz - nejen hračky z pěny AnneMarie-Design.cz Psilaska.cz- Srazy psů Stříbrné a zlaté šperky

© Všechna práva vyhrazena 2005-2017 Petspecial.cz, tel: +420 737 289 118, email: info@petspecial.cz